Відділ оренди, договірного супроводу та приватизації майна Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Кам’янець-Подільської міської ради
   1.Найменування органу, який надає послугу, його повна поштова адреса та телефон
Відділ оренди, договірного супроводу та приватизації майна Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Кам’янець-Подільської міської ради, м. Кам’янець-Подільський, м. Відродження, 1, ІІІ поверх, кім.312, т.5-14-47, графік роботи: з понеділка по четвер з 8.00 год. до 17.15 год, в п’ятницю – з 8.00 год. до 16.00 год, обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год., вихідні дні – субота та неділя;e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
2. Вичерпний перелік документівнеобхідних для отримання адміністративної послуги
Претенденти  на участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльностіподають в управління надання адміністративних послугна розгляд конкурсної комісії такі документи:
- заява на участь у конкурсі;
- копію установчого документа суб’єкта оціночної діяльності  претендента);
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
- копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
- інформацію про претендента (документ, в якому зазначаються відомості про претендента щодо досвіду його роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним для незалежної оцінки майна);
- конкурсну пропозицію у запечатаному конверті щодо вартості виконання робіт з оцінки об’єкта, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт (у календарних днях).
 
3. Платність (безоплатність) адміністративної послуги
Послуга надається безоплатно.
3.1. Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата
Відсутні.
3.2. Розмір плати
Відсутній.
4. Термін виконання.
20 днів.
5. Результат послуги.
Рішення виконавчого комітету про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності при приватизації, передачі в оренду та переоцінці основних засобів.
6. Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги
За час підготовки до проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності виявлено недоцільність оцінювати майно.
7. Спосіб отримання відповіді/результату послуги.
1.Рішення виконавчого комітету про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності при приватизації, передачі в оренду та переоцінці основних засобів.
2. Письмова відповідь ДЕРІМ у разі відмови у наданні адміністративної послуги.
8. Законодавчі актина основі яких надаються адміністративні послуги:
8.1. Закон України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну  оціночну діяльність в Україні»розділ 1 та 2.
8.2. Постанова Кабінету Міністрів України від 10.08.1995 №629 «Про затвердження Методики оцінки вартості об'єктів оренди, Порядку викупу орендарем оборотних матеріальних засобів та Порядку надання в кредит  орендареві коштів та цінних паперів».
8.3. Постанова Кабінету Мінстрів України від від 10.12.2003 №1891 «Про затвердження Методики оцінки майна»
8.4. Наказ Фонду державного майна України від 29.08.2011р. № 1270 «Про затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності».
8.5.Методика розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна, затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 4.10.1995 року № 786.
8.6.Рішення 17 сесії міської ради від 11.11.2014 № 6/71 "Про затвердження Положення про порядок надання майна територіальної громади міста Кам'янця-Подільського в оренду та користування у новій редакції".
8.7. Рішення 17 сесії міської ради від 11.11.2014 № 6/71 "Про затвердження Положення про порядок надання майна територіальної громади міста Кам'янця-Подільського в оренду та користування у новій редакції".