Відділ оренди, договірного супроводу та приватизації майна Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Кам’янець-Подільської міської ради
1. Найменування органу, який надає послугу, його повна поштова адреса та телефон
Відділ оренди, договірного супроводу та приватизації майна Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Кам’янець-Подільської міської ради, м. Кам’янець-Подільський, м. Відродження, 1, ІІІ поверх, кім.312, т.5-14-47, графік роботи: з понеділка по четвер з 8.00 год. до 17.15 год, в п’ятницю – з 8.00 год. до 16.00 год, обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год., вихідні дні – субота та неділя; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
2. Вичерпний перелік документів необхідних для отримання адміністративної послуги
Фізичні та юридичні особи, які бажають взяти участь у конкурсі протягом 15 днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу в газеті «Кам'янець-Подільський вісник», подають на розгляд конкурсної комісії заяву на ім’я міського голови  та свої пропозиції щодо виконання умов конкурсу.
До заяви претенденти подають такий перелік документів:
·                 для юридичних осіб:
- завірену копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності або виписку з ЄДР;
- завірену копію свідоцтва про реєстрацію платника податку (за потреби);
- довідку про банківські та податкові реквізити;
- копію Статуту;
- погодження балансоутримувача (крім майна, яке перебуває на балансі ДЕРІМ);
- бізнес-пропозицію по використанню майна комунальної власності, що пропонується в оренду.Бізнес-пропозиція подається у конверті, завіреному на місці склейки конверта печаткою чи підписом претендента.
·                 для фізичних осіб - підприємців :
- завірену копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності або виписку з ЄДР (якщо майно буде використовуватись для здійснення підприємницької діяльності);
- копію паспорту, ідентифікаційного коду;
- довідку про банківські та податкові реквізити;
- погодження (крім майна, яке перебуває на балансі ДЕРІМ);
- бізнес-пропозицію по використанню майна комунальної власності, що пропонується в оренду. Бізнес-пропозиція подається у конверті, завіреному на місці склейки конверта печаткою чи підписом претендента.
·                 Суб’єкти господарювання, які проводять ліцензовану діяльність, додатково надають завірену копію ліцензії.
·                 Фізична особа, яка бажає укласти договір оренди комунального майна з метою використання його для підприємницької діяльності, зобов’язана зареєструватись як суб’єкт підприємницької діяльності.
 
3. Платність (безоплатність) адміністративної послуги
Послуга надається безоплатно.
3.1. Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата
Відсутні.
3.2. Розмір плати
Відсутній.
4. Термін виконання.
30 днів.
5. Результат послуги.
Рішення виконавчого комітету (сесії) міської ради про надання в оренду майна комунальної власності та укладений  Договір оренди.
6. Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги
При розгляді питання про передачу майна в оренду заявнику надається відмова, якщо:
- прийнято рішення про приватизацію або відчуження об’єкта оренди;
- балансоутримувач не надає згоди на укладення договору оренди;
-об’єкт оренди зарезервований для оперативного розміщення органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, інших бюджетних установ, комунальних підприємств тощо;
- запропоновані умови подальшої експлуатації об’єкта оренди не відповідають напрямкам розвитку відповідної інфраструктури на цій території міста;
- порушені вимоги Положення про порядок надання майна територіальної громади міста Кам’янця-Подільського в оренду та користування у новій редакції
-з інших підстав, визначених законодавством та Положенням.
7. Спосіб отримання відповіді/результату послуги.
1.Рішення (витяг з рішення) виконавчого комітету міської ради про надання в оренду майна комунальної власності надається заявнику в управлінні надання адміністративних послуг.
2. Письмова відповідь ДЕРІМу разі відмови у наданні адміністративної послуги (поштою).
8. Законодавчі акти на основі яких надаються адміністративні послуги:
8.1. Цивільний кодекс України  глави 58, 60.
8.2. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» статті 26, 60.
8.3. Закон України «Про оренду державного та комунального майна» стаття 9.
8.4. Закон України «Про адміністративні послуги».
8.5.Методика розрахунку і порядок використання плати за оренду державного майна, затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 4.10.1995 року № 786.
8.6.Рішення 17 сесії міської ради від 11.11.2014 № 6/71 "Про затвердження Положення про порядок надання майна територіальної громади міста Кам'янця-Подільського в оренду та користування у новій редакції".