Відділ оренди, договірного супроводу та приватизації майна Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Кам’янець-Подільської міської ради
1. Найменування органу, який надає послугу, його повна поштова адреса та телефон
Відділ оренди, договірного супроводу та приватизації майна Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Кам’янець-Подільської міської ради, м. Кам’янець-Подільський, м. Відродження, 1, ІІІ поверх, кім.312, т.5-14-47, графік роботи: з понеділка по четвер з 8.00 год. до 17.15 год, в п’ятницю – з 8.00 год. до 16.00 год, обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год., вихідні дні – субота та неділя; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
2. Вичерпний перелік документів необхідних для отримання адміністративної послуги
Фізичні та юридичні особи, які бажають взяти участь у конкурсі на відбудову фундаментів, протягом 15 днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу в газеті «Кам'янець-Подільський вісник», подають на розгляд конкурсної комісії заяву на ім’я міського голови  та свої пропозиції щодо виконання умов конкурсу.
До заяви претенденти подають такий перелік документів:
·                 для юридичних осіб:
- завірену копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності або виписку з ЄДР;
- завірену копію свідоцтва про реєстрацію платника податку (за потреби);
- довідку про банківські та податкові реквізити;
- копію Статуту;
- погодження балансоутримувача (крім майна, яке перебуває на балансі ДЕРІМ);
- бізнес-пропозицію по використанню фундаментів втраченої забудови майна комунальної власності, що пропонується на відбудову.Бізнес-пропозиція подається у конверті, завіреному на місці склейки конверта печаткою чи підписом претендента.
·                 для фізичних осіб - підприємців :
- завірену копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності або виписку з ЄДР (якщо майно буде використовуватись для здійснення підприємницької діяльності);
- копію паспорту, ідентифікаційного коду;
- довідку про банківські та податкові реквізити;
- погодження (крім майна, яке перебуває на балансі ДЕРІМ);
- бізнес-пропозицію по використанню фундаментів втраченої забудови майна комунальної власності, що пропонується на відбудову. Бізнес-пропозиція подається у конверті, завіреному на місці склейки конверта печаткою чи підписом претендента.
·                 Суб’єкти господарювання, які проводять ліцензовану діяльність, додатково надають завірену копію ліцензії.
      Фізична особа, яка бажає укласти договір на відбудову фундаментів втраченої забудови комунального майна з метою використання його для підприємницької діяльності, зобов’язана зареєструватись як суб’єкт підприємницької діяльності.
3. Платність (безоплатність) адміністративної послуги
Послуга надається безоплатно.
3.1. Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата
Відсутні.
3.2. Розмір плати
Відсутній.
4. Термін виконання.
30 днів.
5. Результат послуги.
Рішення виконавчого комітету міської ради про погодження кошторисної документації та  надання  дозволу на виконання ремонтних робіт в орендованому приміщенні комунальної власності
6. Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги
При розгляді питання про надання дозволу на  відбудову фундаментів втраченої забудови майна комунальної власності, заявнику надається відмова, якщо:
- прийнято рішення про приватизацію або відчуження об’єкта  комунальної власності;
- балансоутримувач не надає згоди на укладення договору на відбудову;
- запропоновані умови подальшої експлуатації об’єкта відбудови не відповідають напрямкам розвитку відповідної інфраструктури на цій території міста;
- порушені вимоги Положення про порядок надання майна територіальної громади міста Кам’янця-Подільського в оренду та користування у новій редакції
-з інших підстав, визначених законодавством та Положенням
7. Спосіб отримання відповіді/результату послуги.
1.Рішення (витяг з рішення) виконавчого комітету міської ради про надання дозволу на відбудову втраченої забудови об’єкта комунальної власності надається заявнику в управлінні надання адміністративних послуг.
2. Письмова відповідь ДЕРІМ у разі відмови у наданні адміністративної послуги (поштою).
8. Законодавчі акти на основі яких надаються адміністративні послуги:
8.1. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» статті 30, 60.
8.3. Закон України «Про оренду державного та комунального майна» стаття 9.
8.4. Закон України «Про адміністративні послуги».
8.5. Наказ ФДМ від 3.10.2006 року № 1523  «Порядок надання орендарю згоди орендодавця державного майна на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого державного майна».
8.6.Рішення 17 сесії міської ради від 11.11.2014 № 6/71 "Про затвердження Положення про порядок надання майна територіальної громади міста Кам'янця-Подільського в оренду та користування у новій редакції".