НОВИНИ

26 січня відбулася зустріч керуючої справами міської ради Яни Мельничук та начальника Кам’янець-Подільської міграційної служби Марії Гаврилишиної. Мета зустрічі - допомога майбутнім абітурієнтам позачергово отримати  ID-карту, яка є основним документом при вступі у 2018 році.
Нагадаємо, згідно з новими умовами прийому, під час подачі заяви на вступ у 2018 році  необхідно пред'явити оригінал документа, що засвідчує особу.  Таким документом є паспорт у вигляді ID-карти, який видається громадянам України з 14-річного віку.
Для довідки: пластикова ID-картка – це новий внутрішній «паспорт» громадянина України, на які слід перейти, як вже було сказано, на вимогу ЄС. На чіп паспорта будуть записані в цифровому вигляді відбитки пальців (для отримання внутрішнього – за бажанням, для закордонного – обов'язково).
Отож, було визначено, що з 30 січня щовівторка та щоп’ятниці міграційна служба за адресою Князів Коріатовичів  68 позачергово прийматиме документи у випускників загальноосвітніх навчальних закладів з 9 до 16 години.