НОВИНИ

Сьогодні в міській раді Кам’янця-Подільського офіційно  розпочали  прийом документів для надання адміністративних послуг з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID-картки.

За дві години  працівники управління надання адміністративних послуг прийняли п’ять осіб. Заплановано, що впродовж дня обслуговуватимуть близько двадцяти осіб. Уникнути будь-яких питань із чергою вдається завдяки електронній черзі. Кожен отримує вранці талон, на якому вказана послідовність та час коли потрібно прийти, щоб здати документи.
Як повідомив міський голова Михайло Сімашкевич, наразі розглядається питання про те, щоб додатково виділити триста тисяч гривень для придбання  ще одного комплекту обладнання з метою обслуговування більшої кількості охочих оформити паспорт.
За словами мера, завдяки запровадженню такої послуги, виграють і люди, яким доводилось займати в Міграційній службі живі черги за декілька днів, і міський бюджет, до якого надходитиме частина коштів від адміністративного збору.
Варто зазначити, що управління надання адміністративних послуг Кам'янець-Подільської міської ради - перше серед ЦНАПів Хмельницькій області, хто надаватиме згадані послуги.